0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Zarządzanie Kluczowymi Zapasami

Usługa 3 w 1 Zarządzanie Kluczowymi Zapasami

Czy posiadasz pełne zestawienie wszystkich urządzeń elektronicznych w Twojej bazie danych? Czy ma ono formę papierową? Czy też ta cenna wiedza znajduje się głównie w umysłach garstki doświadczonych współpracowników? Lub też w systemach serwisowych różnych producentów? Co się stanie, jeśli w krytycznym momencie informacje te nie będą dostępne? Albo co będzie w sytuacji, gdy w następstwie awarii zostaną zainstalowane części zamienne, które jednak okażą się wadliwe?

Przez ten cały czas linia produkcyjna będzie stać, a cenny czas upływać...

Nadszedł czas, aby zminimalizować zagrożenia i zarządzać swoimi zasobami urządzeń elektronicznych w opłacalny finansowo sposób – korzystając z zaawansowanego wglądu.

Zmniejsz nieoczekiwane przestoje w zaledwie trzech prostych krokach 

Nasza usługa 3 w 1 Zarządzanie Kluczowymi Zapasami zapewnia Ci wgląd w Twoje instalacje i optymalizuje dostępność części zamiennych. W ten sposób zmniejsza się ryzyko przestoju Twoich systemów.

3-in-1-NL.png

Krok 1: Rzetelny przegląd wszystkich Twoich urządzeń elektronicznych

Przeprowadzamy kompleksową inwentaryzację w Twoim zakładzie. Do tej inwentaryzacji dołączamy ważne szczegóły. Przykładowo oceniamy przyszłe zapotrzebowanie na części, ich globalną dostępność i sprawdzamy, jakie części zamienne znajdują się w Twoim w magazynie.

Nasza oferta
Kompleksowy, niezależny od marki przegląd zainstalowanych u Ciebie urządzeń elektronicznych wraz z przydatnymi informacjami dotyczącymi zakupów i konserwacji.

Możesz również zlecić nam inwentaryzację urządzeń elektronicznych jako oddzielną usługę.

Zob. usługę tutaj >>

Krok 2: Ogólnoświatowa dostępność urządzeń elektronicznych w czasie rzeczywistym na jednym pulpicie

Dzięki naszemu unikalnemu oprogramowaniu przewidujesz czynniki ryzyka dla zainstalowanych u siebie urządzeń elektronicznych. Na internetowym pulpicie od razu widzisz zainstalowane u siebie urządzenia elektroniczne oraz swoje zapasy. Możesz również bezpośrednio zobaczyć, gdzie znajdują się wąskie gardła:

  • Jaka jest żywotność modułu?
  • Jaka jest globalna dostępność, cena i czas dostawy kluczowych części?
  • Jakie części zamienne znajdują się w Twoim magazynie? Czy nie brakuje kopii zapasowych oprogramowania i parametrów?
  • Jakie urządzenia elektroniczne UNIS Group może dla Ciebie naprawić, jeśli zajdzie taka potrzeba?
  • Ponadto aplikacja przekazuje Ci powiadomienia push o zmianach dostępności, ceny i czasu dostawy.

Nasza oferta
Internetowy pulpit, na którym możesz od razu sprawdzić dostępność i deficyty zainstalowanych u siebie urządzeń elektronicznych. Które urządzenia elektroniczne są trudne do zdobycia? Jakie są potencjalne zagrożenia? Wszystkie dane na temat urządzeń elektronicznych od każdego producenta, w czasie rzeczywistym w ramach jednego przeglądu. Łącznie z kopiami zapasowymi oprogramowania, parametrów i programów.

Więcej informacji na temat tej aplikacji znajdziesz tutaj >>

Krok 3: Twoje kluczowe części zamienne jako zarządzane i utrzymywane przez nas zapasy zewnętrzne

Masz świadomość, które części są kluczowe i jakie są zagrożenia. Aby w jak największym stopniu unikać przestojów, potrzebujesz sprawnych części zamiennych. Ale brakuje Ci czasu, aby prawidłowo prowadzić gospodarkę zapasami części zamiennych. Dlatego też chętnie przechowamy dla Ciebie te kluczowe urządzenia elektroniczne.

Części są corocznie testowane i podłączane do źródła zasilania, zapewniamy terminową wymianę baterii. W ten sposób możemy być pewni, że części działają i żadne programy nie zostaną utracone.

Nasza oferta
Zawieramy umowę dotyczącą zapasów części zamiennych, dostosowaną całkowicie do Twoich urządzeń elektronicznych. Przechowujemy dla Ciebie w magazynie kluczowe części zamienne w idealnym stanie i zapewniamy, że zostaną bezpośrednio do Ciebie wysłane, gdy tylko będą potrzebne. W ten sposób sprawiasz, że Twoje urządzenia znów będą gotowe do pracy przy minimalnym opóźnieniu i zmniejszasz zagrożenie długotrwałymi przestojami.

Możemy również zaoferować umowę dotyczącą zapasów części zamiennych jako oddzielną usługę na podstawie przeglądu Twoich urządzeń elektronicznych.

Więcej o tej usłudze można przeczytać tutaj >>

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości. Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa firmy*
Kraj*
Nazwa*
Email*
Telefon
Wiadomość
* wymagane