Umowy

Różne opcje umów umożliwiają nam dostosowanie usług do potrzeb klienta. W zależności od Państwa wymagań, wraz z osobą kontaktową w UNIS Group mogą Państwo wybrać typ umowy najbardziej odpowiadający Państwa potrzebom i oczekiwaniom. Na podstawie listy potrzebnych Państwu części sporządzimy i prześlemy wycenę.

UNIS Group oferuje następujące rodzaje umów:

Umowa z gwarantowanym czasem reakcji

Umowa ta zapewnia naszą całodobową dostępność na wypadek wystąpienia usterek. Państwa zlecenie jest traktowane priorytetowo względem innych prac. Jeśli części znajdują się w magazynach, naprawa zostanie rozpoczęta w ciągu czterech godzin. W przypadku stałego kontraktu istnieje możliwość zminimalizowania dodatkowych kosztów.

Umowa o dostępności zapasów (zapasów o krytycznym znaczeniu)

Umożliwia Państwu określenie, które produkty elektroniczne mają szczególne znaczenie dla procesu produkcyjnego. UNIS Group zapewnia dostępność tych części w swoich magazynach. Jeśli potrzebują Państwo określonej części z zapasów, gwarantujemy jej dostarczenie w ciągu 24 godzin. Za specjalną opłatą możemy również zapewnić szybszą dostawę części.

Określone w umowie części będą natychmiastowo dostępne przez cały czas trwania umowy. Oznacza to możliwość zminimalizowania kosztów związanych z nieplanowanymi przestojami w produkcji, wywołanych niesprawnością elektroniki przemysłowej.

Koszt umowy zależy od objętych nią produktów elektronicznych.

Korzyści

  • Wymiana niesprawnych komponentów w ciągu 24 godzin.
  • Minimalizacja kosztów awarii.
  • Możliwość odłożenia nowych inwestycji na przyszłość.
  • Możliwość dłuższego korzystania z dotychczasowej linii produkcyjnej lub maszyny.
  • Bezpieczeństwo napraw.

Minimalizacja kosztów przestojów w produkcji spowodowanych uszkodzeniem produktów elektroniki przemysłowej.

Interesuje?

Czy interesuje Cię zawarcie jednego z tych kontraktów z UNIS Group? Prosimy o kontakt w celu przedyskutowania dostępnych opcji.