0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Sprzedaż

Sprzedaż

Nasze obszerne zapasy magazynowe gwarantują, że Państwa urządzenia będą ponownie gotowe do pracy z minimalnym opóźnieniem. Nasz dostępny asortyment obejmuje ponad 150 000 modułów, w tym komponenty nowe, używane i wycofane z eksploatacji.

Nowa elektronika

Dzięki rozwijającej się sieci dostawców możemy zaoferować nowe części po konkurencyjnych cenach. Możemy dokonać wysyłki bezpośrednio z magazynu albo zamawiamy elementy, których Państwo potrzebują, jeszcze w tym samym dniu. Nasza oferta produktów obejmuje szeroki zakres marek, w tym: ABB, Allen-Bradley, Beckhoff, Control Techniques, Danfoss, Eberle, Fanuc, Hitachi, Honeywell, ifm, Kuka, Lenze, Leuze, Mitsubishi, Omron, Philips, Pilz, Schneider, SEW, SICK, Siemens, Telemecanique, Texas Instruments and Yaskawa.

Konserwacja wstępna

Aby wspomóc funkcjonowanie Państwa procesów produkcyjnych, oprócz nowych części dostarczamy również odnowione (wycofane z eksploatacji) elementy z zapasów. Nasz Dział Konserwacji Wstępnej zapewnia, że w magazynie znajduje się wiele przetestowanych (odnowionych) elementów elektroniki. Dzięki wymianie wadliwych i wrażliwych pod względem czasowym elementów zużytej elektroniki, a następnie kompleksowym testom funkcji tej elektroniki, te odnowione moduły powinny mieć taką samą żywotność jak nowa elektronika. Jesteśmy pewni naszych umiejętności do tego stopnia, że udzielamy do 2 lat gwarancji na te odnowione moduły.

Umowa dotycząca zapasów krytycznych

Dzięki umowom serwisowym możemy zaoferować Ci usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb. Wskazujesz, która elektronika przemysłowa ma dla Ciebie kluczowe znaczenie, a UNIS Group zapewnia, że to konkretne urządzenie będzie zawsze w magazynie. Jeśli potrzebujesz części zamiennych z naszego magazynu, będą one na miejscu w ciągu 24 godzin. W okresie obowiązywania umowy części będą zawsze dostępne od ręki.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości. Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane