0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Serwis awaryjny

Serwis awaryjny

Zapewnienie bezproblemowego przebiegu Państwa procesów produkcyjnych jest dla nas niezwykle ważne, nawet, jeżeli Państwa elektronika przemysłowa ulegnie awarii po godzinach pracy. Gdy jakiś element powoduje przestój i musi zostać jak najszybciej naprawiony lub wymieniony, UNIS Group oferuje serwis awaryjny z szybkim czasem realizacji. 

Promowanie optymalnego postępu 

Aby ograniczyć przestoje w produkcji i awarie, niezbędny jest również szybki dostęp do prawidłowo funkcjonującej i przetestowanej elektroniki. Aby zagwarantować optymalny postęp w ramach Państwa procesów produkcyjnych, dostarczamy z magazynu nowe i odnowione (wycofane z eksploatacji) elementy. Ponadto, dzięki umowie w sprawie zapasowych części zamiennych, możemy przechowywać dla Państwa krytyczne części w magazynie należącym do UNIS Group. Nasze obszerne zapasy magazynowe i nasza rosnąca sieć dostawców zapewniają, że Państwa urządzenia będą ponownie gotowe do pracy z minimalnym opóźnieniem. 

Naprawy w sytuacjach awaryjnych

Czy proces produkcji w Twojej firmie stanął w miejscu przez zepsutą elektronikę? Dzięki naprawom awarii proces produkcji zostanie jak najszybciej wznowiony.

  • UNIS Group rozpoczyna naprawę uszkodzonej elektroniki namiast po jej otrzymaniu.
  • Naprawy awarii są też możliwe po godzinach pracy oraz w weekendy.

Umowa z gwarantowanym czasem reakcji

UNIS Group oferuje serwis 24/7, aby zminimalizować Państwa przestoje produkcyjne. Za dodatkową opłatą wykonujemy również pilne naprawy po godzinach pracy i w weekendy. Przy stałym kontrakcie można zminimalizować dodatkowe koszty.

Usługa wymiany 

Mogą się Państwo zdecydować na wymianę uszkodzonej elektroniki na przetestowane elementy elektroniczne z naszego magazynu. Jest to opcja korzystna pod względem czasowym i finansowym, w ramach, której wysyłamy przetestowaną cześć zamienną bezpośrednio z magazynu w zamian za wadliwą elektronikę.

Po otrzymaniu od nas części roboczej mają Państwo miesiąc na odesłanie do nas swojej wadliwej części. Wybierając naszą usługę wymiany, skracają Państwo czas przestoju produkcji. 

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości.Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane