0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Rozwiązania w zakresie badań i rozwoju

Rozwiązania w zakresie badań i rozwoju

Nasz Dział Badań i Rozwoju pomoże Państwu w znalezieniu rozwiązań dla szerokiego zakresu zagadnień i problemów przemysłowych. Począwszy od przeprojektowania istniejącej elektroniki i poszukiwania kompatybilnych alternatyw, poprzez rozwój konfiguracji testowych, aż do testowania modułów wykonanych na zamówienie, usługa ta polega w całości na rozwiązywaniu Państwa specyficznych problemów.

Przeprojektowanie istniejącej elektroniki

UNIS Group tworzy elektronikę dopasowaną do Państwa potrzeb (end-of-life). Nie są Państwo przy tym zmuszeni do inwestowania w kompletnie nowy system. Wykorzystywana przez Państwa maszyna jest nadal użytkowana, a wyłącznie elektronika zostaje dostosowana. Dane elementy elektroniczne nie są już produkowane? Po gruntownej analizie UNIS Group może wyprodukować niezbędne elementy elektroniki.

Tworzenie specjalnych rozwiązań testowych

Na specjalne zamówienie tworzymy także rozwiązania testowe. Pozwalają one na dokładne testowanie specyficznych napraw wykonanych dla klienta przez nasz dział R&D. Dodatkowo przy poszczególnych modułach może się zdarzyć, że informacje o podłączaniu i/lub zarządzaniu oprogramowaniem są nieznane. Tworzymy także rozwiązania testowe, które pozwalają na testowanie takich modułów.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości.Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane