0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Recykling

Recykling

Nasza przyszłość to obieg zamknięty, wszyscy jesteśmy co do tego zgodni. W UNIS Group wiedzieliśmy już o tym dużo wcześniej: świadcząc nasze usługi stawiamy na trwałość i wtórność. Począwszy od roku 1984 nasi klienci na całym świecie mogą dzięki nam korzystać z istniejących systemów tak długo, jak się da, unikając potrzeby inwestowania w nowe systemy. Naprawiamy wadliwą elektronikę, a jeśli potrzebne części nie są już dostępne, konsultujemy się z klientem w poszukiwaniu kompatybilnej alternatywy.

UNIS Group daje drugie życie wadliwej elektronice! 

UNIS Group oferuje przyjazne środowisku usługi w zakresie naprawy, mające na celu przedłużenie żywotności sprzętu przemysłowego. Jesteśmy też zainteresowani kupnem każdego nowego i używanego sprzętu elektronicznego. Można nam jednak również przekazać wadliwą elektronikę! Wykorzystujemy wtórnie możliwe jak najwięcej materiałów, a części, których nie da się już wykorzystać w odpowiedzialny sposób poddajemy recyklingowi. Przyczyniamy się zatem do zmniejszenia oddziaływania na środowisko i dzięki nam świat staje się lepszy.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub+48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości. Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane