Projekty przemysłowe

W UNIS Group istnieje dział Research & Development (R&D), który stworzono specjalnie w celu rozwiązywania specyficznych zagadnień i problemów. Zatrudnieni w tym dziale wykwalifikowani specjaliści rozpoczynają pracę nad projektem wspólnie ze zleceniodawcą. Projekty są bardzo różnorodne i obejmują szeroki zakres zastosowań przemysłowych.

Przeprojektowanie istniejącej elektroniki

UNIS Group tworzy elektronikę dopasowaną do Państwa potrzeb (end-of-life). Nie są Państwo przy tym zmuszeni do inwestowania w kompletnie nowy system. Wykorzystywana przez Państwa maszyna jest nadal użytkowana, a wyłącznie elektronika zostaje dostosowana.
Dane elementy elektroniczne nie są już produkowane? Po gruntownej analizie UNIS Group może wyprodukować niezbędne elementy elektroniki.

Tworzenie specjalnych rozwiązań testowych

Na specjalne zamówienie tworzymy także rozwiązania testowe. Pozwalają one na dokładne testowanie specyficznych napraw wykonanych dla klienta przez nasz dział R&D.

Dodatkowo przy poszczególnych modułach może się zdarzyć, że informacje o podłączaniu i/lub zarządzaniu oprogramowaniem są nieznane. Tworzymy także rozwiązania testowe, które pozwalają na testowanie takich modułów.

Czy Państwa proces produkcji obejmuje specyficzny projekt lub wyzwanie? UNIS Group projektuje razem z Państwem. Zachęcamy w tym celu do niezobowiązującego kontaktu z nami. Nasi wykwalifikowani specjaliści chętnie udzielą Państwu pomocy.