0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

PROFIBUS

PROFIBUS

Trwający proces produkcyjny nie oznacza, że Twoja sieć przemysłowa jest w dobrym stanie. Czy na przykład zdarzają Ci się sporadyczne awarie, albo też komunikacja w Twojej sieci nie działa tak, jak powinna? Mogą to być oznaki zbliżającego się przestoju w produkcji. Przestoje mogą Cię kosztować wiele czasu i pieniędzy. UNIS Group oferuje Ci rozwiązanie. Dzięki naszemu kompleksowemu serwisowi w Twoim zakładzie pomagamy Ci zachować ciągłość procesu produkcyjnego. Przygotowujemy Cię na przyszłość i oferujemy kompleksowe rozwiązanie w celu zmniejszenia przestojów.

Unikalne narzędzie PROFIBUS

Odwiedzi Cię specjalista UNIS Group, aby rozplanować sieć PROFIBUS i dokładnie określić zakres Twojej instalacji przemysłowej. Analiza błędów przeprowadzana jest za pomocą specjalnie opracowanego narzędzia PROFIBUS. Narzędzie analizuje Twoją sieć PROFIBUS w oparciu o poniższe funkcje:

  • Monitor magistrali dla potrzeb przeglądu dostępnych węzłów PROFIBUS
  • Oscyloskop do oceny poziomu sygnału
  • Wykresy słupkowe wskazujące, jakość węzłów PROFIBUS
  • Skanowanie topologii
  • Raportowanie
  • Możliwość działania, jako DP master

Informacje uzyskane na podstawie analizy błędów odzwierciedlają, jakość Twojej sieci PROFIBUS. Odkryj słabe ogniwa swojej instalacji i uzyskaj wiedzę, jak ją poprawić. W przypadku awarii przejrzyste raporty umożliwiają Ci szybsze zlokalizowanie i usunięcie usterki. Jeśli awaria występuje sporadycznie, możemy monitorować Twoją sieć PROFIBUS 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, aby zlokalizować miejsce powstawania problemu.

Rozwiązanie awaryjne

Hałas, reakcje, spadki napięcia, problemy z opornością uszczelnienia, podwójne adresy, przerwane kable i usterki w konfiguracji to klasyczne błędy, które mogą spowodować wyłączenie sieci PROFIBUS. Chcesz je jak najszybciej naprawić. Każda minuta przestoju w produkcji kosztuje. Oprócz zlecania konserwacji możesz również kontaktować się z UNIS Group w nagłych przypadkach.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości. Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
Nazwisko*
E-mail*
Telefon*
Wiadomość
* wymagane