0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Naprawy

Naprawa

UNIS Group prowadzi naprawy na całym świecie. Naprawa odbywa się w siedzibie głównej w Holandii oraz w naszych oddziałach naprawczych w Polska, Chinach, Brazylii i Wielkiej Brytanii. Profesjonalni inżynierowie dokonują napraw na poziomie komponentów, wspierani przez zaawansowany sprzęt pomiarowy i testowy. UNIS Group specjalizuje się w naprawach urządzeń elektronicznych wycofanych z eksploatacji i nowych. Przeczytaj więcej o procesie naprawy.

UNIS Group jest Państwa partnerem realizującym usługi naprawcze w zakresie elektroniki przemysłowej:

Szeroki wybór marek

Jakąkolwiek elektronikę przemysłową posiadasz: pomożemy Ci. Serwisujemy wiele marek, modułów i serii. Również elektronika specyficzna dla klienta lub elektronika nie wspierana już przez producenta.

Naprawiamy między innymi następujące marki: Siemens, Allen-Bradley, Lenze, ABB, Indramat i Omron

Stałe ceny

Po otrzymaniu uszkodzonej elektroniki przemysłowej wyślemy Państwu niezobowiązującą wycenę. W bazie danych UNIS Group znajduje się 300 000 różnych pozycji z zakresu elektroniki przemysłowej wraz z odpowiadającymi im cenami napraw. Cena naprawy jest stała. Dzięki temu z góry znają Państwo kwotę, którą należy zapłacić.

Brak rezultatów = brak opłaty

Wszystkie naprawy są dokonywane na zasadzie ‘no cure, no pay’ (brak opłatyw przypadku nieosiągnięcia rezultatów). Oznacza to, że przypadku niepowodzenia naprawy nie zostaną Państwo obciążeni jej kosztami. W zależności od rezultatu naprawy produkty zostaną Państwu odesłane lub zutylizowane w sposób zgodny z prawem. 

Do dwóch lat gwarancji

Otrzymasz do dwóch lat gwarancji na wszystkie naprawy i wymiany.

Pilne naprawy

Czy Twój proces produkcyjny został zatrzymany z powodu wadliwej elektroniki? Ekspresowe naprawy zapewniają jak najszybsze wznowienie procesu produkcyjnego.

Analiza komponentów

Terminy realizacji zależą od dostępności komponentów potrzebnych do przeprowadzenia naprawy. Dotrzymanie terminu realizacji jest trudne w przypadku niedostępności komponentów w magazynach. Firma UNIS Group podjęła pewne działania, aby zminimalizować ryzyko braku komponentów.

  • UNIS Group posiada samoregulujący się system zamówień komponentów. Komponenty są automatycznie zamawiane u dostawców, gdy osiągnięty zostaje minimalny poziom zapasów
  • Wszelkie nieznane produkty elektroniki przemysłowej są analizowane przez nasz dział analizy komponentów. Komponenty nieobecne w magazynach są kupowane.

UNIS Group posiada zapas ponad 38 000 różnych komponentów.

Usługa wymiany

Mogą się Państwo zdecydować na wymianę uszkodzonej elektroniki na przetestowane elementy elektroniczne z naszego magazynu. Jest to opcja korzystna pod względem czasowym i finansowym, w ramach, której wysyłamy przetestowaną cześć zamienną bezpośrednio z magazynu w zamian za wadliwą elektronikę.

Po otrzymaniu od nas części roboczej mają Państwo miesiąc na odesłanie do nas swojej wadliwej części. Wybierając naszą usługę wymiany, skracają Państwo czas przestoju produkcji.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości. Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane