0 Porównaj
 • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
 • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
 • +150 000 produktów +150 000 produktów
 • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Konserwacja

Konserwacja

Zadbaj o to, aby procesy produkcyjne przebiegały zawsze bez zakłóceń i zdecyduj się na nasze profesjonalne usługi konserwacyjne, które obejmują: czyszczenie, testowanie i konserwację zapobiegawczą.

Czyszczenie

Eksploatacja elektroniki w warunkach przemysłowych wiąże się z narażeniem jej na brud, wilgoć i inne niebezpieczeństwa mogące skrócić trwałość sprzętu. Zanieczyszczenia mogą również prowadzić do zaistnienia problemów w procesie produkcji, a nawet wpłynąć na produkt końcowy. Konieczne jest więc profesjonalne czyszczenie podatnych na zanieczyszczenie komponentów. UNIS Group dysponuje specjalistycznymi urządzeniami do czyszczenia elektroniki.

Proces czyszczenia w skrócie wygląda następująco

 • Wysyłają nam Państwo sprzęt elektroniczny. 
 • Demontujemy sprzęt i wyodrębniamy komponenty, które należy wyczyścić.
 • Wypełniona płynem czyszczącym specjalistyczna maszyna oddziela zanieczyszczenia od komponentu za pomocą drgań ultradźwiękowych.
 • Dokładnie płuczemy umyte częściw specjalnej kąpieli wody demineralizowanej.
 • Czas schnięcia zależy od rozmiaru elementów elektronicznych.
 • Elementy zostają ponownie zamontowane.
 • Jeśli to możliwe, wszystkie komponenty elektroniczne są dokładnie testowane przez UNIS Group, aby zapewnić stuprocentową sprawność.

Testowanie sprzętu elektronicznego

Testujemy całą elektronikę przemysłową, którą w miarę możliwości naprawiamy i sprzedajemy. UNIS Group posiada ponad 300 konfiguracji testowych – w tym unikalne centrum testowe do badania elementów sterujących przy pełnej mocy, zaprojektowane do przeprowadzania w pełni funkcjonalnych testów na szerokiej gamie marek i typów urządzeń.

Konserwacja profilaktyczna

Zrozumiałym jest, że chcą Państwo, aby Państwa elektronika przemysłowa zawsze działała optymalnie. Chcą mieć Państwo również pewność, że oznaki starzenia się (elementów wrażliwych pod względem czasowym) zostaną wykryte i usunięte w odpowiednim czasie, zanim elektronika zawiedzie i spowoduje problemy w produkcji. UNIS Group może sprawdzić, przetestować oraz, w razie potrzeby, naprawić Państwa elektronikę przemysłową. W ten sposób mogą Państwo samodzielnie zaplanować konserwację i uniknąć nieprzyjemnych niespodzianek spowodowanych wadliwą elektroniką.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości.Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane