0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Inwentaryzacja i ocena

Inwentaryzacja i ocena

Jeżeli znasz stan zainstalowanych u siebie systemów, unikasz niespodzianek i zmniejszasz ryzyko. UNIS Group zapewni Ci spokój ducha dzięki naszej usłudze inwentaryzacji i oceny.

Przeprowadzamy na miejscu obszerną inwentaryzację zainstalowanych urządzeń elektronicznych i w szczegółowym raporcie wyjaśniamy, które urządzenia mogą stanowić potencjalne zagrożenie. Oceniamy przyszłe zapotrzebowanie na komponenty, ich dostępność, rodzaj części zamiennych znajdujących się w Twoim magazynie i rodzaj elektroniki, jaką możemy dla Ciebie naprawić.

Wtedy możesz reagować w aktywny i ukierunkowany na cel sposób. Dzięki planowaniu konserwacji zapewniasz prewencyjną wymianę części wrażliwych na upływ czasu, zmniejszając w ten sposób ryzyko przestojów swoich urządzeń. Możesz również dokonywać świadomych wyborów dotyczących przyszłych napraw, remontów, zakupu i migracji zainstalowanych urządzeń elektronicznych.

Inwentaryzacja, analiza ryzyka i zarządzanie kluczowymi częściami zamiennymi za pomocą usługi Zarządzanie Kluczowymi Zapasami

Dzięki naszej usłudze Zarządzanie Kluczowymi Zapasami pomagamy Ci zrozumieć zainstalowane urządzenia elektroniczne, zoptymalizować dostępność części zamiennych i zmniejszyć zagrożenia dla Twoich instalacji. Usługa 3 w 1, która łączy inwentaryzację, analizę ryzyka i zarządzanie kluczowymi częściami zamiennymi na podstawie naszej umowy dotyczącej zapasów części zamiennych.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości. Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane