Czyszczenie sprzętu elektronicznego

Eksploatacja elektroniki w warunkach przemysłowych wiąże się z narażeniem jej na brud, wilgoć i inne niebezpieczeństwa mogące skrócić trwałość sprzętu. Zanieczyszczenia mogą również prowadzić do zaistnienia problemów w procesie produkcji, a nawet wpłynąć na produkt końcowy.

Konieczne jest więc profesjonalne czyszczenie podatnych na zanieczyszczenie komponentów. UNIS Group dysponuje specjalistycznymi urządzeniami do czyszczenia elektroniki. W miarę możliwości komponenty są testowane po czyszczeniu.

Proces czyszczenia w skrócie wygląda następująco

Wysyłają nam Państwo sprzęt elektroniczny.

  1. Demontujemy sprzęt i wyodrębniamy komponenty, które należy wyczyścić.
  2. Wypełniona płynem czyszczącym specjalistyczna maszyna oddziela zanieczyszczenia od komponentu za pomocą drgań ultradźwiękowych.
  3. Dokładnie płuczemy umyte części w specjalnej kąpieli wody demineralizowanej.
  4. Czas schnięcia zależy od rozmiaru elementów elektronicznych.
  5. Elementy zostają ponownie zamontowane.
  6. Jeśli to możliwe, wszystkie komponenty elektroniczne są dokładnie testowane przez UNIS Group, aby zapewnić stuprocentową sprawność.
  7. Komponent jest starannie pakowany i odsyłany Państwu.

Chcesz wyczyścić swój sprzęt elektroniczny?

Czy posiadasz sprzęt elektroniki przemysłowej, który nie działa poprawnie w procesie produkcji? A może chcesz wydłużyć żywotność swoich urządzeń elektronicznych? Oddaj sprzęt elektroniczny do oczyszczenia. Skontaktuj się z nami bez jakichkolwiek zobowiązań i zapytaj o dostępne opcje.

Czyszczenie sprzętu elektronicznego