0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Automatyka budynkowa

Automatyka budynkowa

Nasza usługa automatyki budynkowej obejmuje wszystkie (elektroniczne) systemy sterowania automatyką budynku, w tym systemów automatyki związanych z bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową. Zalicza się do nich elektroniczne systemy sterowania automatyką budynku (HVAC) firmy Honeywell, które można spotkać w szpitalach, hotelach i portach lotniczych na całym świecie.

Preferowany dostawca i autoryzowane centrum serwisowe

Posiadamy wieloletnie doświadczenie i wiedzę z zakresu napraw, testów i konserwacji systemów automatyki budynków. Działamy niezależnie od wszelkich marek, specjalizujemy się jednak w produktach HVAC firmy Honeywell. Jesteśmy nie tylko preferowanym dostawcą Honeywell, ale również autoryzowanym centrum serwisowym tej firmy.

Kompleksowe rozwiązania zapewniające ciągłość działania

Dostarczamy nowe i zmodernizowane produkty, a nasi wykwalifikowani inżynierowie oferują również kompleksowe usługi: analizują problemy i na tej podstawie opracowują rozwiązania w zakresie automatyki. Prowadzimy konserwację systemów i produktów, które nie są już wspierane przez producenta, zapewniając tym samym ich ciągłość działania.

W naszym centrum testowym możemy poddawać produkty próbom funkcjonalnym i wykonywać próby systemowe przy użyciu unikalnego sprzętu. W ten sposób zapewniamy niezawodną i bezproblemową pracę Państwa systemów po ich naprawie. Na nasze usługi oferujemy aż do dwóch lat gwarancji.

Jesteś zainteresowany?

Oferujemy szeroki wachlarz usług: od napraw i remontów po analizę wyposażenia i przechowywanie zapasów najważniejszych części Państwa systemów na miejscu. Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości. Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane