0 Porównaj
 • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
 • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
 • +150 000 produktów +150 000 produktów
 • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Analiza ryzyka i zarządzanie częściami zamiennymi

Analiza ryzyka i zarządzanie częściami zamiennymi

W przypadku zatrzymania procesu produkcyjnego często traci się dużo czasu, co może być wyjątkowo kosztowne. Może minąć kilka dni, a czasami nawet tygodni, zanim zostanie wykryta przyczyna usterki, dostępne będą zastępcze urządzenia elektroniczne i instalacja znów będzie działać. Nasza unikalna aplikacja umożliwia Ci zmniejszenie czasu przestoju zainstalowanych urządzeń elektronicznych i związanych z tym kosztów.

Uzyskaj wiedzę na temat krytycznych komponentów dzięki naszej aplikacji online

Nasze narzędzie online tworzy spis czynników ryzyka zainstalowanych u Ciebie urządzeń elektronicznych analizując, które części zamienne mają dla Ciebie kluczowe znaczenie, a następnie sporządza wykres żywotności i dostępności tych komponentów na całym świecie. Informuje Cię o kluczowych komponentach i umożliwia skuteczne zaopatrzenie magazynu w części zamienne, przy jednoczesnym utrzymaniu związanych z tym kosztów magazynowania pod kontrolą. Ponadto nasze narzędzie umożliwia Ci optymalizację planowania konserwacji. Dzięki dostępowi online do aplikacji masz wgląd w te dane wszędzie i w każdej chwili.

Wgląd w dane dotyczące urządzeń elektronicznych od producentów na całym świecie

Aplikacja online zawiera bazę danych, która zarządza wszystkimi istotnymi danymi dotyczącymi urządzeń elektronicznych od producentów na całym świecie. Są to producenci tacy jak Siemens, Beckhoff, Pilz, IFM, Phoenix Contact, Lenze, SEW, Schneider, WAGO, KEB, B&R, Telemecanique, Lauer, Murrelektronik, VIPA, Danfoss i Mitsubishi.

Jak przebiega analiza ryzyka?

Po pierwsze, zostanie sporządzony spis wszystkich urządzeń elektronicznych zainstalowanych w Twoim zakładzie. Następnie zostanie przeprowadzona kontrola rodzaju części znajdujących się w Twoim magazynie oraz żywotności i dostępności kluczowych części na rynku. Na tej podstawie otrzymasz jasny obraz wszystkich urządzeń elektronicznych wysokiego ryzyka, w ramach jednego, wygodnego zestawienia online.

Omówimy z Tobą wyniki analizy ryzyka, a następnie przedstawimy dopasowany do Twoich potrzeb plan wraz z zaleceniami. Może on obejmować pełen zakres usług od zakupu trudno dostępnych lub kluczowych części zamiennych, aż po kompletną modernizację Twojego systemu. Przekazujemy Ci również ważne informacje na temat zmian dostępności, ceny i terminów dostaw kluczowych komponentów.

Korzyści z internetowej bazy danych:

 • Pojedynczy widok wszystkich zainstalowanych u Ciebie urządzeń elektronicznych
 • Zrozumienie cyklu życia, dostępności, ceny i czasu dostawy kluczowych komponentów
 • Kopia zapasowa danych dostępna zawsze i wszędzie
 • Dostęp do wersji oprogramowania, e-planów i instrukcji obsługi
 • Regularne aktualizacje
 • Zdjęcia urządzeń elektronicznych
 • Analiza obrazu termicznego modułu (opcjonalnie)

Inwentaryzacja, analiza ryzyka i zarządzanie kluczowymi częściami zamiennymi za pomocą usługi Zarządzanie Kluczowymi Zapasami

Dzięki naszej usłudze Zarządzanie Kluczowymi Zapasami pomagamy Ci zrozumieć zainstalowane urządzenia elektroniczne, zoptymalizować dostępność części zamiennych i zmniejszyć zagrożenia dla Twoich instalacji. Usługa 3 w 1, która łączy inwentaryzację, analizę ryzyka i zarządzanie kluczowymi częściami zamiennymi na podstawie naszej umowy dotyczącej zapasów części zamiennych.

Jesteś zainteresowany?

Zapraszamy do kontaktu pod adresem sprzedaz@unisgroup.com lub +48 71 716 62 39 – chętnie omówimy możliwości. Czy wolisz, abyśmy się z Tobą skontaktowali? Prosimy o podanie danych kontaktowych a my skontaktujemy się z Tobą w najszybszym możliwym terminie.

Nazwa spółki*
Nazwa*
E-mail*
Telefon
Wiadomość
* wymagane