0 Porównaj
 • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
 • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
 • +150 000 produktów +150 000 produktów
 • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji
Nasze specjalistyczne usługi

Celem UNIS Group jest promowanie ciągłości przemysłowych procesów produkcyjnych. Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie monitorowania stanu i ryzyka Państwa systemów oraz zapewniamy wgląd w stan magazynowy i dostępność części zamiennych do modułów elektronicznych zainstalowanych w Państwa firmach. Dzięki prowadzeniu napraw, redukujemy przestoje w procesach produkcyjnych w jak najbardziej zrównoważony sposób. Umożliwiło nam to osiągnięcie pozycji jednego z największych dostawców usług w zakresie elektroniki przemysłowej.

 • Sprzedaż
  Sprzedaż

  Nasze obszerne zapasy magazynowe gwarantują, że Państwa urządzenia będą ponownie gotowe do pracy z minimalnym opóźnieniem. Nasz dostępny asortyment obejmuje ponad 150 000 modułów, w tym komponenty nowe, używane i wycofane z eksploatacji.

  Dowiedz się więcej
 • Automatyka budynkowa
  Automatyka budynkowa

  Nasza usługa automatyki budynkowej obejmuje wszystkie (elektroniczne) systemy sterowania automatyką budynku, w tym systemów automatyki związanych z bezpieczeństwem i ochroną przeciwpożarową. Zalicza się do nich elektroniczne systemy sterowania automatyką budynku (HVAC) firmy Honeywell, które można spotkać w szpitalach, hotelach i portach lotniczych na całym świecie.

  Dowiedz się więcej
 • Inwentaryzacja i ocena
  Inwentaryzacja i ocena

  Jeżeli znasz stan zainstalowanych u siebie systemów, unikasz niespodzianek i zmniejszasz ryzyko. UNIS Group zapewni Ci spokój ducha dzięki naszej usłudze inwentaryzacji i oceny.

  Dowiedz się więcej
 • Analiza ryzyka i zarządzanie częściami zamiennymi
  Analiza ryzyka i zarządzanie częściami zamiennymi

  W przypadku zatrzymania procesu produkcyjnego często traci się dużo czasu, co może być wyjątkowo kosztowne. Może minąć kilka dni, a czasami nawet tygodni, zanim zostanie wykryta przyczyna usterki, dostępne będą zastępcze urządzenia elektroniczne i instalacja znów będzie działać. Nasza unikalna aplikacja umożliwia Ci zmniejszenie czasu przestoju zainstalowanych urządzeń elektronicznych i związanych z tym kosztów.

  Dowiedz się więcej
 • Zarządzanie Kluczowymi Zapasami
  Zarządzanie Kluczowymi Zapasami

  Czy posiadasz pełne zestawienie wszystkich urządzeń elektronicznych w Twojej bazie danych? Czy ma ono formę papierową? Czy też ta cenna wiedza znajduje się głównie w umysłach garstki doświadczonych współpracowników? Lub też w systemach serwisowych różnych producentów? Co się stanie, jeśli w krytycznym momencie informacje te nie będą dostępne? Albo co będzie w sytuacji, gdy w następstwie awarii zostaną zainstalowane części zamienne, które jednak okażą się wadliwe?

  Dowiedz się więcej
 • Serwis terenowy
  Serwis terenowy

  Czy masz do czynienia z usterką lub wadą, za którą nie stoi wyraźna przyczyna? A może chcesz poznać stan techniczny swojej elektroniki? W zależności od konkretnego zapytania, zapewnimy Państwu indywidualną obsługę w Państwa lokalizacji. Przyjedziemy na miejsce tak szybko, jak będzie to możliwe. Dzięki naszemu serwisowi terenowemu, określimy stan Państwa układów elektronicznych i poinformujemy o przyczynach ich nieprawidłowego działania i występowania usterek.

  Dowiedz się więcej
 • PROFIBUS
  PROFIBUS

  Trwający proces produkcyjny nie oznacza, że Twoja sieć przemysłowa jest w dobrym stanie. Czy na przykład zdarzają Ci się sporadyczne awarie, albo też komunikacja w Twojej sieci nie działa tak, jak powinna? Mogą to być oznaki zbliżającego się przestoju w produkcji. Przestoje mogą Cię kosztować wiele czasu i pieniędzy. UNIS Group oferuje Ci rozwiązanie. Dzięki naszemu kompleksowemu serwisowi w Twoim zakładzie pomagamy Ci zachować ciągłość procesu produkcyjnego. Przygotowujemy Cię na przyszłość i oferujemy kompleksowe rozwiązanie w celu zmniejszenia przestojów.

  Dowiedz się więcej
 • PROFINET
  PROFINET

  Sieć PROFINET jest złożona i może łączyć tysiące urządzeń w Twojej fabryce. Dokładna komunikacja sieciowa zapewnia, że Twój proces produkcyjny może przebiegać w bardzo skuteczny sposób lub zwiększyć Twój czas działania. Niezależnie od tego, jakie są Twoje cele, dobry stan sieci PROFINET jest niezbędny do skutecznego działania i zapewnienia oszczędności czasu i pieniędzy. UNIS Group wspiera Cię w tym zakresie. Przeprowadzamy diagnostykę sieci PROFINET w Twoim zakładzie, aby sporządzić wykres, zmierzyć i zoptymalizować sieć, co zapewni Ci osiąganie najlepszych wyników.

  Dowiedz się więcej
 • Bezpłatny odbiór
  Bezpłatny odbiór

  Przedstawimy wycenę naprawy i odbierzemy od Państwa uszkodzony sprzęt elektroniczny. W przypadku akceptacji naszej oferty, przeprowadzimy naprawę urządzenia.

  Dowiedz się więcej
 • Rozwiązania w zakresie badań i rozwoju
  Rozwiązania w zakresie badań i rozwoju

  Nasz Dział Badań i Rozwoju pomoże Państwu w znalezieniu rozwiązań dla szerokiego zakresu zagadnień i problemów przemysłowych. Począwszy od przeprojektowania istniejącej elektroniki i poszukiwania kompatybilnych alternatyw, poprzez rozwój konfiguracji testowych, aż do testowania modułów wykonanych na zamówienie, usługa ta polega w całości na rozwiązywaniu Państwa specyficznych problemów.

  Dowiedz się więcej
 • Recykling
  Recykling

  Nasza przyszłość to obieg zamknięty, wszyscy jesteśmy co do tego zgodni. W UNIS Group wiedzieliśmy już o tym dużo wcześniej: świadcząc nasze usługi stawiamy na trwałość i wtórność. Począwszy od roku 1984 nasi klienci na całym świecie mogą dzięki nam korzystać z istniejących systemów tak długo, jak się da, unikając potrzeby inwestowania w nowe systemy. Naprawiamy wadliwą elektronikę, a jeśli potrzebne części nie są już dostępne, konsultujemy się z klientem w poszukiwaniu kompatybilnej alternatywy.

  Dowiedz się więcej
 • Zakupy
  Zakupy

  UNIS Group zajmuje się skupem elektroniki przemysłowej. Wspieramy naszych klientów rozwiązaniami pozwalającymi ograniczać czasy przestojów, między innymi poprzez dostarczanie (zregenerowanych) części z naszych magazynów. Aby nasz zapas części był wystarczający, cały czas kupujemy nowe, uszkodzone lub wycofane z eksploatacji urządzenia elektroniczne. Dzięki naszym zapasom jesteśmy w stanie szybko pomóc Państwu i innym firmom w przypadku awarii.

  Dowiedz się więcej
 • Konserwacja
  Konserwacja

  Zadbaj o to, aby procesy produkcyjne przebiegały zawsze bez zakłóceń i zdecyduj się na nasze profesjonalne usługi konserwacyjne, które obejmują: czyszczenie, testowanie i konserwację zapobiegawczą.

  Dowiedz się więcej
 • Serwis awaryjny
  Serwis awaryjny

  Zapewnienie bezproblemowego przebiegu Państwa procesów produkcyjnych jest dla nas niezwykle ważne, nawet, jeżeli Państwa elektronika przemysłowa ulegnie awarii po godzinach pracy. Gdy jakiś element powoduje przestój i musi zostać jak najszybciej naprawiony lub wymieniony, UNIS Group oferuje serwis awaryjny z szybkim czasem realizacji. 

  Dowiedz się więcej