0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Informacje o wysyłce

Wysyłamy na cały świat za pośrednictwem firmy UPS, chyba że wyrazisz inne życzenie. W koszyku zobaczysz dostępne opcje wysyłki z odpowiadającymi im kosztami. Są to jednorazowe koszty za zamówienie. Na terenie Europy wysyłamy za pomocą usług UPS Standard i UPS Express , poza Europą – za pomocą UPS Express Saver. Po wysłaniu paczki otrzymasz numer śledzenia przesyłki.

Dostawa

Przewoźnik dostarcza przesyłki w dni robocze w godzinach od 8.00 do 17.30. Przewoźnik sam wybiera swój harmonogram dostaw. Pamiętaj, że musisz być obecny pod adresem dostawy, aby odebrać przesyłkę. Najlepiej, aby przesyłka została dostarczona na adres firmowy. Jesteś zawsze odpowiedzialny za sposób, w jaki przesyłka zostanie odebrana pod adresem dostawy. W przypadku, gdy nikt nie będzie obecny przy próbie doręczenia przesyłki, przewoźnik pozostawi kartkę z instrukcją. Postaramy się również skontaktować z Tobą. Nie będzie automatycznie podejmowana nowa próba doręczenia następnego dnia.

Dostarczone na miejsce

Przesyłki nie są ubezpieczone na wypadek uszkodzenia i/lub kradzieży. Wyroby, które mają być dostarczone przez UNIS Group, uznaje się za dostarczone w momencie, gdy towar opuści zakład lub magazyn UNIS Group, jak również – jeżeli uzgodniono odbiór wyrobów – w momencie poinformowania drugiej strony, że towary są gotowe do odbioru w siedzibie UNIS Group. O ile nie ustalono inaczej, dostawy towarów zakupionych za pośrednictwem sklepu internetowego będą realizowane zgodnie z regułą Incoterm „Delivered At Place“ (DAP) (Incoterms 2020) na adres dostawy określony przez Kupującego.

UPS oczekuje Twojego osobistego podpisu przy odbiorze przesyłki, zarówno w przypadku adresów firmowych, jak i prywatnych. Jeśli nie jesteś w stanie samodzielnie podpisać odbioru zamówienia, firma UPS nie może zagwarantować doręczenia. Odpowiadasz za osoby trzecie, które podpisują odbiór pod wskazanym przez Ciebie adresem dostawy.