0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Certyfikaty

UNIS Group znaczy jakość. Utrzymywanie i doskonalenie jakości naszych usług to proces ciągły. Obecnie UNIS Group posiada świadectwa i certyfikaty:

ISO 9001

Jakość jest bardzo ważna dla UNIS Group. Poprzez wprowadzenie ISO 9001 UNIS Group mają Państwo pewność, że wszystkie procesy operacyjne są stale udoskonalane. Naszym celem jest pewność, że klienci są zadowoleni z naszych usług. Mierzymy zadowolenie klienta każdego dnia za pomocą ankiet. Uwagi i sugestie naszych klientów pomogą nam poprawić jakość usług.

ISO 14001

UNIS Group dba o politykę ochrony środowiska – jak również o zasady bezpieczeństwa i higieny pracy, – stanowiące integralną część ogółu ich działalności gospodarczej, których celem jest ciągła poprawa jego działań na rzecz ekologii. UNIS Group stara się maksymalnie zapobiec lub zmniejszyć (potencjalne) skutki swoich działań operacyjnych.

ISO 45001

UNIS Group przywiązuje dużą wagę do zdrowia i bezpieczeństwa swoich pracowników i dlatego jest dumna z posiadanego certyfikatu ISO 45001. Norma ISO 45001 określa wymagania naszego systemu zarządzania BHP oraz zapewnia, że jesteśmy w stanie stworzyć bezpieczne środowisko pracy, stale poprawiać warunki pracy i zmniejszać ryzyko w miejscu pracy.

Czy macie Państwo problemy z otwarciem dokumentu PDF? Prosimy o pobranie dokumentu i zapisanie go na komputerze. Następnie należy otworzyć zapisany dokument w programie Adobe Acrobat Reader.

Jeżeli nie posiadacie Państwo tego programu, można pobrać go stąd za darmo.