0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

O nas

Celem UNIS Group jest promowanie ciągłości przemysłowych procesów produkcyjnych. W związku z tym od momentu powstania naszej Grupy w 1984 roku zapewniamy naszym klientom możliwość korzystania z istniejących systemów tak długo, jak to tylko możliwe. Stawiamy na oszczędność kosztów i ciągłość Państwa obecnych procesów produkcyjnych oraz na wydłużenie żywotności istniejących modułów elektronicznych.

Obsługujemy lokalnych klientów i lokalne rynki z naszej centrali w Grou (Holandia) oraz za pośrednictwem naszych wyspecjalizowanych oddziałów w Europie, Ameryce Południowej i Azji. Ten zasięg geograficzny w połączeniu z naszą wieloletnią wiedzą i doświadczeniem pozwala nam zapewniać wsparcie klientom ponad granicami państw.

Globalny zasięg, specjalistyczne usługi i ciągłość świadczenia usług

Oferujemy specjalistyczne usługi w zakresie monitorowania stanu i ryzyka Państwa systemów oraz zapewniamy wgląd w stan magazynowy i dostępność części zamiennych do modułów elektronicznych zainstalowanych w Państwa zakładach. Dzięki prowadzeniu napraw, redukujemy przestoje w procesach produkcyjnych w jak najbardziej zrównoważony sposób. Umożliwiło nam to osiągnięcie pozycji jednego z największych dostawców usług w zakresie elektroniki przemysłowej.

Usługi bez względu na markę

Świadczymy usługi bez względu na rodzaj zainstalowanej u Państwa elektroniki przemysłowej. Obsługujemy wiele marek, modułów i serii, w tym urządzenia elektroniczne specyficzne dla danego klienta lub urządzenia elektroniczne, dla których producenci nie zapewniają już wsparcia. Mogą być Państwo pewni, że jesteśmy także w stanie zminimalizować ryzyko przestojów elektroniki przemysłowej.

Szeroka wiedza specjalistyczna

Odkryją Państwo, że jesteśmy wyjątkowym partnerem, który jest w stanie zredukować czas przestojów produkcyjnych. Poniżej przedstawiamy niektóre z modułów elektronicznych, dla których oferujemy nasze usługi: Sterowniki PLC, panele i monitory HMI, napędy o zmiennej prędkości, układy łagodnego rozruchu, serwonapędy, sterowniki CNC, układy elektroniki robotów, serwomotory, urządzenia do programowania, zasilacze, komputery przemysłowe i płytki drukowane.

Jakość

UNIS Group znaczy jakość. Utrzymywanie i doskonalenie jakości naszych usług to proces ciągły. Obecnie UNIS Group posiada świadectwa i certyfikaty:

  • Jakości: ISO 9001
  • Środowiskowe: ISO 14001
  • Bezpieczeństwa: OHSAS 18001

Gwarancja

Maksymalnie dwa lata gwarancji na naprawy, sprzedaż i wymiany.

´No cure no pay'

UNIS Group posiada stały cennik napraw. Z góry znają Państwo kwotę, którą należy zapłacić. Wszystkie naprawy są dokonywane na zasadzie „no cure, no pay” (brak opłaty w przypadku nie osiągnięcia rezultatów).

Tysiące firm znalazły w UNIS Group wyjątkowego partnera oferującego rozwiązania ich problemów związanych z naprawą (lub wymianą) uszkodzonej elektroniki przemysłowej. Czy chcieliby Państwo dowiedzieć się, jak UNIS Group może wspomóc Państwa politykę produkcji?