Części nowe i używane firmy Siemens

Wystarczy kontakt z nami, by kupić nowe i używane części firmy Siemens. Wystarczy informacja, czego Państwo poszukują, a wyślemy wycenę z doskonałą ofertą cenową. Mamy szeroką gamę produktów, możemy też szybko zamówić niezbędne części. Wszystkie części, zarówno nowe, jak i używane są dostarczane wraz z gwarancją.

Rozszerzamy oficjalną gwarancję fabryczną Siemens na nowe produkty o dodatkowy rok. Jeśli zatem Siemens oferuje Państwu roczną gwarancję, dzięki naszej ofercie dostaną Państwo dodatkową gwarancję na rok. Otrzymają więc Państwo 2-letnią gwarancję.

Są Państwo zainteresowani?

Prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży. Po akceptacji wyceny niezwłocznie dostarczymy części z naszego magazynu lub zamówimy produkty, których Państwo potrzebują.

 

Powyższa oferta nie jest wiążąca. UNIS Group zastrzega sobie prawo do jej zmiany. Rzeczywisty okres gwarancyjny podano w wycenie. Dodatkowa gwarancja obejmuje wyłącznie produkty Siemens nabyte od UNIS Group, Pozostałe warunki gwarancyjne, zawarte w Warunkach Ogólnych UNIS Group, są w pełni obowiązujące.