0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

SIEMENS

Siemens to międzynarodowy koncern działający w sektorze elektroniki i elektrotechniki. Firma Siemens została założona w 1847 roku, a obecnie działa na skalę międzynarodową w różnych sektorach, takich jak przemysł, energetyka i opieka zdrowotna.

Historia firmy Siemens

W 1847 roku Werner von Siemens zbudował bazę dla koncernu Siemens, wówczas jeszcze pod nazwą: Telegraphen-Bauanstalt von Siemens & Halske. Obecnie istniejąca firma Siemens powstała w 1966 roku, gdy doszło do fuzji firm Siemens & Halske AG z Siemens-Schuckertwerke AG i Siemens-Reiniger-Werke AG.

Siemens – naprawy

Technicy Grupy UNIS naprawiają urządzenia elektroniczne firmy Siemens na poziomie komponentów, korzystając przy tym z zaawansowanej aparatury pomiarowej i testowej. Naprawy prowadzone są zarówno na produktach z nowszych serii, jak i urządzeniach wycofywanych już ze sprzedaży. Na przykład panele SIMATIC HMI Siemens.

Systemy do testów Siemens

Za pomocą systemów służących do prowadzenia testów Grupy UNIS można testować urządzenia elektroniczne firmy Siemens, zanim dane urządzenie trafi z powrotem do klienta.

Zasoby Siemens

UNIS Group corocznie naprawia wiele urządzeń firmy Siemens, w tym SIMATIC S5SIMATIC S7. Oprócz napraw, UNIS Group oferuje również możliwość zakupu produktów Siemens. Na wszystkie nowe urządzenia Siemens oferujemy rozszerzoną gwarancję producenta

UNIS Group posiada w swoich magazynach duże zasoby nowych i używanych (sprawdzonych) urządzeń elektronicznych firmy Siemens.

132865 wyniki