0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

Schneider

Francuski koncern międzynarodowy Schneider Electric wprowadza innowacje w interesie swoich klientów i partnerów oraz w interesie Ziemi. Cztery z największych rynków, będących częścią Schneider Electric, zużywają razem ponad 70 procent energii na świecie. W rezultacie dostępne są możliwości uatrakcyjnienia wykorzystania energii odnawialnej na dużą skalę. Schneider Electric opracowuje technologie i rozwiązania do sterowania energią i procesami w sposób wydajny, bezpieczny, trwały i niezawodny.

Historia firmy Schneider

Firma Schneider Electric została założona w czasach europejskiej rewolucji przemysłowej, w 1836 roku. Firma specjalizowała się w przemyśle stalowym, stoczniowym, maszyn ciężkich, a później także w przemyśle elektrycznym. Dziś Schneider Electric zajmuje się głównie rozwojem technologii i oprogramowania w celu lepszego zarządzania energią i procesami.

Schneider – naprawy

Technicy UNIS Group naprawiają urządzenia elektroniczne firmy Schneider na poziomie komponentów, korzystając przy tym z zaawansowanej aparatury pomiarowej i testowej. Naprawy prowadzone są zarówno na produktach z nowszych serii, jak i urządzeniach wycofywanych już ze sprzedaży.

Systemy do testów Schneider

Dzięki naszym systemom testowym jesteśmy w stanie przetestować szeroką gamę produktów Schneider zanim zostaną one wysłane z powrotem do naszych klientów.

Zasoby Schneider

UNIS Group posiada w swoich magazynach duże zasoby nowych i używanych (sprawdzonych) urządzeń elektronicznych firmy Schneider.

16993 wyniki