0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

PILZ

W swojej działalności biznesowej spółka Pilz koncentruje się na bezpieczeństwie ludzi, maszyn i środowiska. Pilz dostarcza produkty, systemy i usługi związane z technologią bezpieczeństwa i automatyką. Oferta firmy obejmuje czujniki, przekaźniki, systemy operacyjne i napędy. Rozwiązania firmy Pilz stosuje się we wszystkich branżach budowy maszyn i instalacji. Są tą między innymi branża motoryzacyjna i opakowaniowa, zastosowania robotów przemysłowych oraz energetyka wiatrowa i kolejnictwo.

Historia firmy Pilz

Ta niemiecka spółka powstała w Ostfildern w pobliżu Stuttgartu w 1948 r. Po ponad 70 latach firma rodzinna posiada 42 spółki zależne i ma swoje biura na wszystkich kontynentach.

Pilz – naprawy

Technicy UNIS Group naprawiają urządzenia elektroniczne firmy Pilz na poziomie komponentów, korzystając przy tym z zaawansowanej aparatury pomiarowej i testowej. Naprawy prowadzone są zarówno na produktach z nowszych serii, jak i urządzeniach wycofywanych już ze sprzedaży.

Systemy do testów Pilz

Dzięki naszym systemom testowym jesteśmy w stanie przetestować szeroką gamę produktów Pilz zanim zostaną one wysłane z powrotem do naszych klientów.

Zasoby Pilz

UNIS Group posiada w swoich magazynach duże zasoby nowych i używanych (sprawdzonych) urządzeń elektronicznych firmy Pilz.

4034 wyniki