0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

OMRON

Jedną z marek wytwarzających produkty, których naprawą i konserwacją od wielu lat zajmuje się UNIS Group jest Omron. Omron Industrial Automation to firma działająca w dziedzinie automatyki przemysłowej i automatyki maszyn, zajmująca się również dostarczaniem kompletnych systemów produkcyjnych i wyrobów tworzonych z myślą o podobnym przeznaczeniu. Omron Electronic Components dostarcza klientom wysokiej jakości produkty dostosowane do potrzeb, takie jak przekaźniki do druku i komponenty przełączające, złącza i mikroczujniki fotoelektryczne. Omron Healthcare skupia się na technologiach medycznych i rozwijaniu urządzeń medycznych wykorzystywanych w terapii oraz pracy nad różnymi produktami do samoleczenia.

Ponad 4000 dokonanych napraw sterowników PLC, falowników, serwomotorów i paneli HMI sprawiło, że UNIS Group to obecnie specjalista w zakresie napraw produktów marki Omron.

Historia firmy Omron

W 1933 roku Kazuma Tateisi założył w Japonii firmę Tateisi Electric Manufacturing Co., która rozpoczęła swą działalność od produkcji przekaźników o wysokiej prędkości wykorzystywanych w tworzeniu zdjęć rentgenowskich. W kolejnych latach organizacja uległa profesjonalizacji i rozwinęła się, a Tateisi stworzył wiele nowych i często innowacyjnych produktów (wspierających automatyzację) – w 1971 roku to właśnie on uruchomił pierwszy na świecie bankomat. W 1959 roku marka Omron została zarejestrowana jako znak handlowy, a w 1990 firma zmieniła swoją nazwę na Omron Corporation.

Omron – naprawy

Technicy Grupy UNIS naprawiają urządzenia elektroniczne firmy Omron na poziomie komponentów, korzystając przy tym z zaawansowanej aparatury pomiarowej i testowej. Naprawy prowadzone są zarówno na produktach z nowszych serii, jak i urządzeniach wycofywanych już ze sprzedaży.

Systemy do testów Omron

Za pomocą systemów służących do prowadzenia testów Grupy UNIS można testować urządzenia elektroniczne firmy Omron, zanim dane urządzenie trafi z powrotem do klienta.

Zasoby Omron

Grupa UNIS posiada w swoich magazynach duże zasoby nowych i używanych (sprawdzonych) urządzeń elektronicznych firmy Omron. Czy wiesz, że UNIS Group posiada w magazynie ponad 2500 produktów Omron? Sprawdź cały nasz asortyment:

23379 wyniki