0 Porównaj
  • Wysyłka na cały świat Wysyłka na cały świat
  • Wysyłka tego samego dnia Wysyłka tego samego dnia
  • +150 000 produktów +150 000 produktów
  • Serwis awaryjny Serwis awaryjny

UNIS Group pomimo niedoborów i wzrostu cen na rynku utrzymuje dotychczasową politykę cenową.

Więcej informacji

ALLEN-BRADLEY

Jedną z wielu marek, jakie UNIS Group naprawia, testuje oraz czyści jest Allen-Bradley. Posiadamy wiele produktów marki Allen-Bradley. Najczęściej zamawiane są sterowniki PLC.

* UNIS Group nie jest autoryzowanym dystrybutorem Rockwell Automation ani nie jest w żaden sposób powiązana z Rockwell Automation.
 

Allen-Bradley – naprawy

Technicy Grupy UNIS naprawiają urządzenia elektroniczne firmy Allen-Bradley na poziomie komponentów, korzystając przy tym z zaawansowanej aparatury pomiarowej i testowej. Naprawy prowadzone są zarówno na produktach z nowszych serii, jak i urządzeniach wycofywanych już ze sprzedaży.

Systemy do testów Allen-Bradley

Dzięki systemom testującym jesteśmy w stanie przetestować wszystkie produkty marki Allen-Bradley!

Znaczenie testów

Jeśli nie są Państwo pewni czy sprzęt działa poprawnie, możemy go dla Państwa przetestować. Nawet jeśli okaże się, że sprzęt jest sprawny, testowanie pozwoli na wykrycie wszelkich komponentów, które w niedługim czasie mogłyby ulec awarii. Dzięki temu UNIS Group ma możliwość konserwacji prewencyjnej.

Zasoby Allen-Bradley

Grupa UNIS posiada w swoich magazynach duże zasoby nowych i używanych (sprawdzonych) urządzeń elektronicznych firmy Allen-Bradley.

213464 wyniki